O nas

Kochane dzieci, drodzy rodzice zapraszamy Was do nowo otwartej Sali Zabaw Tęczowa Dolina Czeka tu na Was moc atrakcji!!

Sala zabaw Tęczowa Dolina Bytom

ZabawaSala Zabaw Tęczowa Dolina Bytom została stworzona z myślą o dzieciach, aby mogły beztrosko, wesoło i bezpiecznie spędzać wolny czas. To niezapomniane chwile zabawy w super konstrukcji gdzie dziecko ma możliwość wyszaleć się, pofiglować oraz zaprosić swoich przyjaciół na urodzinowe przyjęcie.

Trudno sobie wyobrazić dzieciństwo bez drabinek, zjeżdżalni, suchego basenu z kulkami i małpiego gaju. Sala zabaw to propozycja na te dni, podczas których pada deszcz, a temperatura nie sprzyja szaleństwom na placu zabaw pod chmurką. To też świetna propozycja do popołudniowych spotkań z przyjaciółmi.

Nasza sala to miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każde dziecko czuło się u nas bezpiecznie i komfortowo.

Atrakcje

W sali zabaw Tęczowa Dolina zachęcamy do skorzystania z:

  • konstrukcji do pokonywania wielu przeszkód w labiryncie,Nasza sala zabaw
  • zjeżdżalni,
  • zjeżdżalni do basenu z piłeczkami,
  • toru pontonowego ( nowość ) – ta niezwykła ślizgawka jest uwielbiana przez dzieciaki! Dzięki specjalnej nawierzchni oraz możliwości zjazdu w wygodnym pontonie zapewnia wyjątkową zabawę dla dużych i małych.
  • Podłogi interaktywnej (NOWOŚĆ!!!) będącej doskonałym przykładem tego, że można uczyć się doskonale się przy tym bawiąc. Interaktywne grySala Zabaw Tęczowa Dolina Bytom

    na czas i punkty sprawiają, że dzieci nieustannie chcą poprawiać uzyskane przez siebie rekordy.

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych dzieci przygotowaliśmy kącik do lat 3, w którym znajduje się odgrodzona przestrzeń dla dzieci. W kąciku znajdują się pojazdy, bujaki, chodziki , domek ze zjeżdżalnią, kolorowe zabawki oraz wiele innych atrakcji.

balonowykoszyczek

W naszej sali zabaw stawiamy przede wszystkim na niezbędną na każdym etapie rozwoju dziecka aktywność psychoruchową.

Dla opiekunów

W czasie kiedy dzieci się bawią – rodzice mogą załatwić ważną sprawę, zrobić zakupy czy pójść na siłownię lub wybrać się na zajęcia fitness w dostępnym na piętrze klubie. W tym czasie my zaopiekujemy się pociechami. Rodzice mogą również zaszaleć razem ze swoimi pociechami na sali zabaw 🙂 lub po prostu odpocząć w naszej kawiarence, delektując się pyszną kawą.

Przyjęcia, urodzinki

    przyjęcia okolicznościowe W sali zabaw dla dzieci Tęczowa dolina organizujemy przyjęcia okolicznościowe (urodziny dla dzieci, imieniny i itp.). Zapraszamy także grupy zorganizowane (szkolne,przedszkolne).

 

Wnętrze

Sala zabaw

Sala Zabaw Tęczowa Dolina Bytom miejsce pełne kolorów i radości. Wnętrze zostało zaprojektowane i wyposażone przez znaną i doświadczoną firmę Tisar play. Urządzenia posiadają wymagane certyfikaty i atesty. Wszystkie są bezpieczne i estetyczne.